درباره ما

تجربه خرید هوشمند با ایران کالا

رویای ما لبخند است؛ لبخندی برای همه ایران. ایجاد تجربه خوشایند خرید و فروش برای همه مخاطبان ایران‌کالا از کاربران و مشتریان گرفته تا اهالی رسانه و فروشندگان، باور و مسئولیتی‌ست که از ابتدای آغاز به کار ایران‌کالا مبنای تمام فعالیت‌ها و پیشرفت‌ها شد. حالا پس از گذشت ۱۵ سال از فعالیت ایران‌کالا این باور به وظیفه‌ای شیرین تبدیل شده است. ما اینجاییم تا با توسعه محصولات متنوع و افزودن سرویس‌های مختلف در گروه ایران‌کالا با محوریت تکنولوژی‌های مبتنی بر تجارت الکترونیک، تجربه لبخند را برای همه مخاطبانمان محقق کنیم.

ارزش‌های ما

مشتری محوری

مشتری محوری

مشتری‌محوری برای ما، تنها به معنای حق تقدم مشتری یا کلیشه «همیشه حق با مشتری‌ست» نیست؛ بلکه به معنی «همراه مشتری بودن» است. ما کنار مشتری هستیم، نه در مقابل آنها و تنها به فکر سود و زیان خود نیستیم.

شفافیت

شفافیت

ما همه چیز را، همان‌طور که هست به اطلاع مخاطبان می‌رسانیم. بدون در نظر گرفتن اینکه چه چیزی به نفع یا ضررمان است، اطلاعات لازم را در اختیار آنها می‌گذاریم تا بتوانند در تمام فرآیند، بهترین انتخاب و تجربه را داشته باشند.

مسئولیت پذیری

مسئولیت پذیری

ما مسئولیت قول‌ها و وظایفمان را ‌می‌پذیریم و این فرهنگ را در درون و بیرون سازمان پیاده خواهیم کرد. ما همه‌ی تلاشمان را می‌کنیم، اما در صورت بروز خطا هم مسئولیت پیامد اقداماتمان را می‌پذیریم و هم نهایت تلاش خود را برای جلب اعتماد مشتریان به کار می‌گیریم.

چابکی

چابکی

سرعت، ویژگی اصلی تجارت الکترونیک و پیش فرض ما در تمام خدمات و فرایندهاست. ما باور داریم که این ویژگی باید در تمام فعالیت‌های یک کسب‌وکار اینترنتی دیده شود؛ از شکل ارائه خدمات گرفته تا روش‌های حل مساله.

نوآوری

نوآوری

هویت ایران‌کالا را با لبخند تعریف کرده‌ایم. پس از تغییر هویت بصری ایران‌کالا در ابتدای سال ۹۹ تمامی پیام‌های ایران‌کالا را همراه با طرح لبخندی به نشانه تلاش برای ثبت تجربه‌ای خوشایند از خرید و فروش طراحی و به دست مخاطبان می‌رسانیم.


یک مقصد خرید آنلاین ارسال سریع و بازگشت بدون دردسر

خریدی امن و آسان، امکان مقایسه قیمت‌ها با دیگر فروشگاه‌های اینترنتی، تنوع بی‌نظیر انواع لوازم خانگی، لوازم ایرانتال، دکوراسیون منزل و مبلمان و فرش و ... از برندهای معتبر و مطرح، برخورداری اجناس از خدمات پس از فروش و ضمانت نامه معتبر، وجه تمایز خرید اینترنتی از ایران کالا است

Generic placeholder image

مشتری مداری اولویت اصلی ایران کالا

مشتری سرمایه هر فروشنده‌ای است و تمامی اقدامات هر تیم فروشی باید با هدف کسب رضایت مشتریان صورت پذیرد. ما نیز در ایران کالا قدردان این سرمایه ارزشمند بوده و هستیم و در همین راستا و در جهت افزایش رفاه عمومی، کمک به معیشت خانوارهای ایرانی و متناسب با شرایط اقتصادی جامعه با برگزاری جشنواره‌های تخفیفی و ارائه محصولات با ضمانت معتبر و قیمت ارزان، شرایط بی‌نظیری را برای خرید با هر سلیقه و توانایی مالی فراهم کرده‌ایم. ما با نوآوری در فروش و ایجاد شرایط متنوع خرید، پشتیبانی مناسب و ارسال رایگان کالا به سراسر کشور، پایه‌گذار سبک جدیدی از مشتری‌مداری شده‌ایم تا گامی بلند در جهت اکرام مشتریان گرانقدرمان برداریم.

Generic placeholder image

تضمین کیفیت امکان بازگشت وجه تا 24 ساعت

ضمانت کیفیت، قیمت مناسب و بدون واسطه، همکاری با برندهای معتبر و فروش اقساطی از جمله نوآوری‌هایی است که باعث شده است تا مشتری بتواند با خاطری آسوده و بدون دغدغه از بابت کیفیت و قیمت کالاها خرید کند. «فروشگاه اینترنتی ایران کالا» به منظور احترام به حقوق مصرف‌کنندگان، تمامی محصولات خود را با کیفت و ضمانت نامه معتبر و بدون واسطه در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. ضمانت قیمت، ضمانت اصالت کالا، ارسال رایگان، پشتیبانی آنلاین و تلفنی و پرداخت امن از دیگر مزایای خرید از ایران کالا است.

Generic placeholder image
Card image cap
ساختار مارکت پلیس

شما هم میتوایند فروشنده شوید ، اطاعات بیشتر به ز ودی ...

Card image cap
سرمایه انسانی

ایران کالا حامی نیروی های توانمند و متعد است

Card image cap
مسئولیت اجتماعی

اقتدار اجتماعی عامل مهمی برای موفقیت در تجارت و همچنین برای افراد است. مشروعیت و اعتماد به نظر یا توصیه یک فرد را فراهم می کند، که در هنگام تلاش برای متقاعد کردن کسی به چیزی کلیدی است.